Постанова Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Постанови Верховної Ради України про інформацію Кабінету Міністрів України "Розвиток вугільної галузі України та запровадження енергозберігаючої моделі економіки - шлях до набуття енергетичної незалежності"

 

      Верховна Рада України  постановляє::

 

     1. Проект  Постанови  Верховної  Ради  України про інформацію Кабінету Міністрів України "Розвиток вугільної галузі  України  та запровадження енергозберігаючої моделі економіки - шлях до набуття енергетичної незалежності" (реєстр. N 2517) прийняти за основу.

 

     2. Доручити  Комітету  Верховної  Ради   України   з   питань паливно-енергетичного комплексу,   ядерної   політики  та  ядерної безпеки доопрацювати проект Постанови Верховної Ради  України  про інформацію  Кабінету  Міністрів України "Розвиток вугільної галузі України та запровадження енергозберігаючої моделі економіки - шлях до  набуття  енергетичної  незалежності" з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести  його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

 

 Голова Верховної Ради України                             О. Мороз

 

 м. Київ, 14 листопада 2006 року

          N 331-V

 
Содержание